UA RU

Контакти весільного салону Данеса

Телефон: (098) 098 49 70; Email: danesa@ukr.net

Ми працюємо за адресою:
м. Львів, вул. І.Франка, 59
тел.: 098 – 098 – 49 - 70
E-mail: danesa@ukr.net
Чекаємо на Вас:
Понеділок – Субота:
10:00 – 19:00
Неділя - за попереднім записомВесільні сукні

Весільні сукні
весна

Весільні сукні
літо

Весільні сукні

Вибір весільного плаття - це найбільш хвилююча і приємна турбота з усіх весільних приготувань. Кожна сучасна дівчина прагне бути привабливою та чарівною, і за допомогою вишуканого одягу підкреслити свою красу та індивідуальність.

Весільний салон "Данеса" представляє Вашій увазі моделі суконь на будь-який смак кожної нареченої – це різноманітні варіанти весільних нарядів, виконаних у сучасному стилі й у різній кольоровій гамі.

Вишукана класика в поєднанні із сучасними тенденціями весільної моди з успіхом втілилася в колекції салону весільних суконь "Данеса", яка відрізняється чистотою дизайну, бездоганним кроєм, неповторністю деталей і високою якістю виконання.

Незвичайної краси мережива, благородні тканини, розкішні камені, чарівні своїм блиском, химерні переливи бісеру у візерунках вишивок і, неодмінно, душа майстра, яка вдихає життя у кожну весільну сукню. Усе це Ви знайдете потрапивши до весільного салону "Данеса".

Проста або вишукана, розкішна або лаконічна, аристократична або ультрамодна — вибір сукні залишається за Вами! У цьому Вам допоможуть стилісти, які у своїй роботі керуються високим професіоналізмом і бездоганним смаком.

Весільний салон "Данеса" пропонує милим нареченим не просто весільні сукні за помірними цінами, а досконалість образу, елегантність, вишуканість і заряд позитивного настрою!